Type Here to Get Search Results !

DOSTLAR PANSİYON, ORMANLI ERDEK
Ormanlı Köyü'ne girerken tepeden iner inmez solda Dostlar Pansiyon tabelasını göreceksiniz. Pansiyonun hemen önünde kocaman bir alan ve kumsal var. Yani odanızdan çıkar çıkmaz denizdesiniz.Sıcak yaz günlerinde insanı en rahatlatan ortam ağaçların gölgesidir. 

Müteahhitlerimizin bu bilgiyi keşfedecekleri günü sabırsızlıkla bekliyorum..Konaklama bedeline sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil. Yani yemek derdiyle zaman kaybetmeyelim, eksik gedik derdi olmadan sofraya oturalım, güzel bir tatil yapalım derseniz burası tam size göre.Yemeklerin lezzeti harika.. Malzemelerin lezzetini size anlatamam. Fotoğraflarda fabrikalardan ve trafikten uzak doğal hayatı görebilirsiniz. Eee, yiyeceklerin lezzetini de siz tahmin edin artık..

Burası aynı zamanda bir şeyler yiyip içebileceğiniz bir kafe olduğu için buraya günü birlik de gelebilirsiniz. 
Pansiyonda kalırken tanıştığım Murat Bey, İstanbul'da yoğun işleri arasında tatil planları yaparken Dostlar Pansiyon Cafe'nin fotoğraflarını görünce çok beğendiğini ve ailece arabaya atlayıp geldiğini anlattı. Bu bölgeye daha önce hiç gelmemiş. Ayrılmadan önce iş arkadaşını da ikna etmiş, o da ailesiyle gelmişti.

 


Bahçede bir de pinpon masası var.
Bir direği güzelleştirmek çok da zor değilmiş..Pansiyonun işletmecisi Yusuf Bey.. Yıl boyunca burada. "Kışın bile güzel havalarda gelip kalanlar oluyor" dedi. Neden kalınmasın!.. Biz de gelecek yaz daha uzun süre kalmak için planlar yapmaya başladık bile.
Deniz iki adım önünüzde, yürüyüş için uzun bir kumsal var, şelalesi var...  Sessizlik sakinlik, ağaçların gölgesi ve yeşil alan, sabahları horoz sesi, biraz dalga sesi.. İki de kitap aldınız mı yanınıza, işte huzur..Dostlar Pansiyon Cafe'ye Facebook'tan da ulaşabilirsiniz. Ya da Yusuf Bey'in 0538-229 9167 numaralı telefonundan..Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad

Below Post Ad